Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)
Nr katalogowy: 201
Przedsionek kościoła św. Barbary
w Krakowie;
akwarela, papier, 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański
sygn. l. d.: St. Fabijański