Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy: 104
Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985
litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm (odcisk kamienia); sygn. p. d.: Lebenstein 85