W. SLIWKA, XX w.
Nr katalogowy: 402
Flaming
brąz, wys. 32 cm;
sygn. W. SLIWKA
ustawiony na walcowatym cokoliku, z podniesiona jedną nogą.
brąz, wys. 32 cm;
sygn. W. SLIWKA oraz znak z delfinem wspartym na cokole z literami WKG