Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy: 320
Notatka o sztuce Nr 109, 1999
olej, płótno, 33 x 24 cm;
opisany na odwrocie
olej, płótno, 33 x 24 cm;
opisane na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 109/33X24/1999