DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 315



Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 315

Obraz DXXXVI, 1984

olej, płótno, 100 x 70 cm; sygn. na odwrocie na płótnie: S GIEROWSKI...
Zobacz pełne informacje