Sepe

49
Oportunity, 2010 technika mieszana, płótno, 120 x 60 cm
sygn. p.d.: S E P E
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Swanski

50
"12" akryl, płótno, 73 x 100 cm
sygn. p.d.:S.x
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Swanski

51
"10" akryl, płótno, 100 x 73 cm
sygn.p.d.: S.x
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Swanski

52
Para rysunków papier, tusz, 37 x 28,5 cm ( w świetle oprawy)i 41 x 29 cm ( w świetle oprawy)
sygn.p.d.: S x / Swanski / 2010
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Szum

53
Sprzęty biblioteczne Marker, papier, 29,5 x 41,8 cm
Sygn. l.d.: SZUM
Cena wywoławcza. 500 zł

Szum

54
Udostępnianie księgozbioru Marker, papier, 29,5 x 41,8 cm
Sygn..p.d.:SZUM
Cena wywoławcza. 500 zł

Tyber

55
Wygnanie z raju akryl, płótno, 150 x 130 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tyber

56
bez tytułu akryl, płótno, 150 x 130 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zbiok

57
Hurt, 2011 akryl, tempera, płótno, 140 x 150 cm
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Kolaboracja Chazme i Sepe

58
Mural Powierzchnia: do 10 m.kw.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

59
Buty Adidas Superstar II pomalowane przez artystę streetartowego o pseudonimie SEPE; cel charytatywny
Cena wywoławcza. 300 zł