Leon TARASEWICZ (ur.1957)
Nr katalogowy: 345
Bez tytułu, 2000
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz 2000
Reprodukowany:
Leon Tarasewicz, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej "Ślad", ASP Warszawa, Winkowski Sp. z o.o., Warszawa 2007, s. 313, poz 2.
Leon Tarasewicz Milano 2003, IRSA Kraków 2003, s. 36.