Malarz nieokreślony polski?, ok. poł. XIX w.
Nr katalogowy: 292
Św. Piotr
olej, płótno dublowane, 49,5 x 35,5 cm.
Urzekający obraz - dzieło nieokreślonego prowincjonalnego malarza polskiego.