Malarz nieokreślony, pocz. XIX w
Nr katalogowy: 291
Ecce Homo
olej, płótno, 40,5 x 30 cm;
(do konserwacji).
olej, płótno, 40,5 x 30 cm; (do konserwacji).
Piękny modelunek twarzy i popiersia Chrystusa zdradza rękę sprawnego artysty.