Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy: 334
Smögen - fala III
olej, płótno, 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
olej, płótno, 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / SMÖGEN - FALA III
Wystawiany:
Pałac Sztuki w Krakowie, maj 1999; Galeria ABC, Poznań, maj 2003; Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, listopad 2003
Miejska Galeria Sztuki "MM", Chorzów, wrzesień 2004; Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA "Zamek Książ", wrzesień 2004