Wyniki wyszukiwania
Hanna KUR (ur. 1994)
Lot No.312
Ogród ornamentalny III, 2018
litografia, papier; 86 x 86 cm;
estymacja: 800 - 1 200 zł
estymacja: 800 - 1 200 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.312
Pejzaż z młynami wodnymi, 1967
olej, płótno, 74 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szancenbach / 67;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
20 000 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.312
Bez tytułu
akwarela, ołówek, papier; 76 x 56 cm;
sygn. p. d.: B. Szubińska (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 400 zł
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.312
Don Kichot, 1979
akwaforta, akwatinta, papier; 32,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Przybylski 79; napis l. d.: „"Don Kichot" Ep. d’artiste”.
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.312
Zapis koncertu, 1980
akryl, płótno; 100 x 75 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
sygn. l. d.: J. Kraupe;
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
17 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.312
Fotografia eksperymentalna
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, papier fotograficzny; 20,5 x 14.5 cm ( świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERC
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
5 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
ZBIGNIEW DOWGIAŁŁO (UR. 1961)
Lot No.312
Miłość na Thaiti, 1984
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
10 000 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.312
Kopanie ziemniaków, 1976
linoryt, papier; 32 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: W. Rząb 1976.
Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (ur. 1950)
Lot No.312
Zdarzyło się nocą
- plakat do filmu „Zdarzyło się nocą” w reżyserii Wieniamina Dormana
offset barwny, papier; 95,5 x 66,5 cm;
Kinga NOWAK (ur. 1977)
Lot No.312
Ikar, 2003
olej, płótno; 150 x 100 cm; sygn. na odwrocie na płótnie KINGA / NOWAK / 2003 / "IKAR" / 150 x 100 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
24 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.312
Październik (czerwony), z cyklu: Dziennik, 2024
olej, ołówek, płótno; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK / PAŹDZIERNIK III / CZERWONY / 60 x14 / 2024.
estymacja: 35 000 - 42 000 zł
estymacja: 35 000 - 42 000 zł
Jan PAMUŁA (1944-2022)
Lot No.312
Kwadraty w kwadracie VII, 1972/9
akryl, płótno; 27 x 27 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAN PAMUŁA / 1972/9 / "Kwadraty w kwadracie" / VII.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)
Lot No.312
Anubis w Japonii (port), 2017
akryl, płótno; 24 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: [JK] / 2017.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
7 500 zł