Wyniki wyszukiwania
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.312
Leśny faun, 1962
ołówek, papier; 15,7 x 22,7 cm;
sygn. i dat. p. d: SŻ 62
sygn. i dat. p. d: SŻ 62
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Kazimierz GRUS (1886-1955)
Lot No.312
Rysunki satyryczne - 2 sztuki
piórko, tusz, papier; 17 x 17,5 cm;
17 x 20,5 cm (w świetle wspólnej oprawy);
17 x 20,5 cm (w świetle wspólnej oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Daniel MRÓZ (1917-1993)
Lot No.312
Ilustracja do "Bajki robotów" Stanisława Lema
piórko, tusz, papier;
30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
ŁóDŹ KALISKA (założona w 1979)
Lot No.312
Tango 9 / 84 - czasopismo wydane przez "Łódź Kaliską" 1984
technika własna (grafika, collage, fotografia);
30 x 21,5 cm;
30 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Cena oferowana
3 400 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)
Lot No.312
Kamerdyner, 1982
tusz, akwarela, papier;
21,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
21,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 100 zł
Leszek RóZGA (ur. 1924)
Lot No.312
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);
15 x 10 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
500 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.312
Kompozycja surrealistyczna, 1948/49
piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
28,5 x 24,5 cm;
28,5 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jarosław KIRILENKO (1913-1977)
Lot No.312
Mikołajki, 1960
linoryt, papier; 19, 7 x 25,4 cm (wymiar arkusza)
napisy autorskie ołówkiem poniżej ryciny
napisy autorskie ołówkiem poniżej ryciny
Cena wywoławcza.
600 zł
Jarosław KIRILENKO (1913-1977)
Lot No.312
Brama mostowa w Toruniu, 1967
ołówek, papier; 34 x 42 cm
sygn. p. d.: JK, napis l. d.: TORUŃ - BRAMA MOSTOWA / 13 VII 67
sygn. p. d.: JK, napis l. d.: TORUŃ - BRAMA MOSTOWA / 13 VII 67
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Kazimierz MACUR (1915-2001)
Lot No.312
Projekt dekoracji ściennej prezbiterium kościoła Chrystusa Króla w Gdańsku, 1960-1998
gwasz, papier;
26 x 50 cm (w świetle oprawy);
26 x 50 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.312
Głowa kozy - rysunek ze „Szkicownika artysty”, 1964
tusz, kredka, papier w kratkę;
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.312
Zwycięska młodość, 1967
pastel na podrysowaniu ołówkiem, akwarela, papier;
48 x 33 cm (w świetle oprawy);
48 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Cena sprzedaży
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.312
Postać, 1956
tusz, papier milimetrowy;
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.312
Głowa kobiety w czepcu, 1911
ołówek, papier; 21 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: Wiedeń / 1911 / St.Żur
sygn., dat. i opis p. d.: Wiedeń / 1911 / St.Żur
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Lot No.312
Spotkanie, 1978
ołówek, papier; 23,2 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AM (monogram wiązany) / 78 (ołówkiem);
sygn. p. d.: AM (monogram wiązany) / 78 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.312
Czytający
litografia barwna, papier; 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. ołówkiem nakład: 50/100
estymacja: 800 - 1 200 zł
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. ołówkiem nakład: 50/100
estymacja: 800 - 1 200 zł
Cena sprzedaży
500 zł
Leon PŁOSZAY (1902-1993)
Lot No.312
Buraki
drzeworyt, bibułka, 20 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: LP (monogram wiązany w okręgu).
sygn. p. d.: LP (monogram wiązany w okręgu).
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.312
Zestaw 5 linorytów - z cyklu: Amen, 2006
linoryty, karton, format odbitki zbliżony do wymiaru: 65 x 50 cm,
format kartonu zbliżony do wymiaru 89 x 66 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
format kartonu zbliżony do wymiaru 89 x 66 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.312
Bez tytułu
serigrafia barwna, papier ciemnoniebieski; 91 x 75 cm;
sygn. i nakład u dołu: Vasarely FV 40/85 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. i nakład u dołu: Vasarely FV 40/85 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.312
Pejzaż, 2010
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik, na odwrocie opis autorski: DOMINIK 2010 / OL.PL 73 X 92 / PEJZAŻ.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
sygn. p. d.: Dominik, na odwrocie opis autorski: DOMINIK 2010 / OL.PL 73 X 92 / PEJZAŻ.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży
38 000 zł
JAN TARASIN (1926-2009)
Lot No.312
Gry i zabawy, 1976
serigrafia, papier;
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.312
Sylweta, 1961
gwasz, karton; 62,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / r. 61.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / r. 61.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana
4 500 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.312
Karnawał w Rio XXXIX, 2007
akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski /
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski /
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana
14 000 zł
A. MOJEWSKA
Lot No.312
Bez tytułu
druk artystyczny, papier; 60 x 50 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: A. Mojewska.
sygn. p. d. ołówkiem: A. Mojewska.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy sie wkrótce.