Wyniki wyszukiwania
Adam MŁODZIANOWSKI (1917-1985)
Lot No.311
Driady i Pan
drzeworyt, papier; 19 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. d.: A. Młodzianowski.
Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (ur. 1950)
Lot No.311
Zemsta Różowej Pantery
- plakat do filmu Zemsta Różowej Pantery w reżyserii Blake Edwards I
offset barwny, papier; 94,6 x 66,5 cm
Renata MICHALUK
Lot No.311
Lato I
technika własna, tworzywo sztuczne, len, liny żeglarskie, stilon; 35 x 34 cm.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
2 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.311
Notatka o sztuce 1/VIII, 2016
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / 1/VIII / 40 x 40 cm / 2016.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
11 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.311
Twarz
ołówek, papier; 19,7 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: R.OPAŁKA (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 000 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Lot No.311
Katedra, 1956
olej, płótno; 43 x 54,5 cm;
sygn.. i dat. l. g.: ARTYMOWSKI 56;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
15 000 zł
Andrzej WALCZAK (ur. 1958)
Lot No.311
2466
technika własna, płyta HDF; 135 x 78 cm;
sygn i opisany p. d.: AWAL 2466.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
30 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.311
Pejzaż surrealistyczny z drzewami
technika własna, gwasz, papier; 70 x 100 cm;
Praca po konserwacji.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Praca po konserwacji.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.312
Notatka o sztuce Nr 104, 1999
olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.312
Pejzaż
akryl, plótno, 148 x 148 cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Władysław KUFKO (ur. 1955)
Lot No.312
Drzwi z trzema kłódkami, 2008
olej, płótno, 81,5 x 38 cm;
sygn. p. g.: KUFKO
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Bartek MATERKA (ur. 1973)
Lot No.312
Studnia 3, 2005
olej, płótno, 130 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.312
Wnętrze szare, 1992
olej, płótno, 150 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Kamil SIPOWICZ, Kora JACKOWSKA
Lot No.312
Czie drang, 1997
olej, płótno, 73 x 50 cm, 86 x 63 cm (z ramą);
sygn. p. d.: K i K 97
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Alojzy SIWECKI (1912 - 1988)
Lot No.312
Bystrzyca Kłodzka, 1960
olej, płótno, 79 x 74 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki 1960
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Daniel PEREŁKIEWICZ (ur. 1977)
Lot No.312
Niedostępny 4.49 (1), 2006
olej, płyta, 135 x 113 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
6 000 zł