Wyniki wyszukiwania
Bartek MATERKA (ur. 1973)
Lot No.311
Bez tytułu, 2004
olej, płótno, 35 x 35 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BARTEK MATERKA 2004
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Monika SZWED (ur. 1978)
Lot No.311
Złamany cyprys, 2008
akwarela, karton, 62,5 x 87,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis
Cena wywoławcza.
8 200 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.311
Nowy Jork, 2003
olej, płótno, 65 x 46 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.311
Wnętrze z plamą światła
pastel, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Tomas MAYER (ur. 1970)
Lot No.311
3358, 2007
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: TomasMayer / 2007
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.311
Głowa
gwasz, papier, 38,5 x 27,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Stasys
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)
Lot No.311
Pejzaż z Bon Sauda
olej, tektura 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Laschenko / Bon Sauda 38
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.311
Rzeka, 1970
olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński '70 / rzeka
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925 - 1987)
Lot No.311
Figura 4, 1983/1984
olej, płótno, 130 x 48 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Jan PAMUŁA (ur. 1944)
Lot No.311
Seria komputerowa, 2007
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Sławomir KARPOWICZ (1952 - 2001)
Lot No.311
Akt kobiety, 1989
olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: 89.S.KARPOWICZ
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.311
Wierzby Polskie nr 3, 2009
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stanisław WASIK (ur. 1952)
Lot No.311
X / 2 Z, 2011
olej, płyta, technika własna; 75 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Marek SAPETTO (ur. 1939)
Lot No.311
Zadymiony Yves Klein, 1985
z cyklu "Czyste Ręce"
technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Lot No.311
Mojżesz, 2006
olej, tektura, 70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jerzy SOSIN (1929-1987)
Lot No.311
Kompozycja
olej, deska, 14 x 7,5 cm;
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi
Cena wywoławcza.
500 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.311
Kompozycja geometryczna
ołówek, papier,
8 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.311
Apokalipsa, 1985
litografia, papier,
70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
Cena wywoławcza.
700 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Lot No.311
Bez tytułu, 1981
serigrafia, papier;
27,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
800 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.311
Kwiaty
litografia barwna, papier,
49,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł