Wyniki wyszukiwania
Andrzej DUDZIŃSKI (1945-2023)
Lot No.309
Tato!
olej, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. p. d.: Dudi;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. p. d.: Dudi;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
10 000 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.309
Płaskorzeźba
miedź, drewno malowane, glazurowane; 122,5 x 36,5 cm;
na odwrocie dwie nalepki z wystawy: z muzeum w Łęczycy z 2022 roku oraz Łodzi z 2022 r.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
2 200 zł
Andrzej CZECZOT (1933-2012)
Lot No.309
Owczarz - z serii „Suita tańców polskich”, 1980
serigrafia, papier; 41 x 29 cm;
sygn. na płycie: czeczot.
sygn. na płycie: czeczot.
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.309
Droga
olej, płótno;73 x 92 cm;
sygn. l. d.: S . Baj;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
sygn. l. d.: S . Baj;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
11 000 zł
Alfred LENICA (1899 - 1977)
Lot No.309
Bez tytułu
gwasz, technika własna, papier; 36 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Lenica (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
5 000 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Lot No.309
Spodek w Katowicach, 1975
olej, płótno; 112,5 x 132,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. HAYDER 75;
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
5 600 zł
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Lot No.309
Kompozycja miast (mozaika), 1962
ceramika szkliwiona; 94 x 71,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zofia Artymowska / Kompozycja miast 1962.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
9 500 zł
Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)
Lot No.309
Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie
Plakat do sztuki teatralnej "Pieśń o zamordowanym narodzie żydowskim" - Państwowy Teatr Żydowski im. E. R. Kamińskiej w Warszawie (prapremiera w 1986)