Wyniki wyszukiwania
Artur BRUNSZ (ur. 1929)
Lot No.309
Kompozycja pomarańczowa, 1966
collage, olej, sznurek, płótno; 85 x 56 cm;
dat. sygn. i opisany na odwrocie: BRUNSZ ARTUR / -XI- 1966 / 85 x 56.
estymacja: 11 500 - 13 500 zł
estymacja: 11 500 - 13 500 zł
10 500 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Lot No.309
Winnice w Słowenii, 1957
enkaustyka, sklejka; 39,5 x 49,5 cm (w świetle ramy)
sygn. p. d. RA.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
sygn. p. d. RA.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.310
Bez tytułu, 1993
akryl, płyta, 92 x 88 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI, 1993
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.310
Temperatura miasteczka n.8, 2009
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i opisany l.d.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Mariusz KRUK (ur. 1952)
Lot No.310
Bez tytułu, 2009
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.310
Wędrowiec
tempera, papier, 50 x 70 cm;
na odwrocie napis: Jarosław Modzelewski /
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.310
Salon
gwasz, karton, 53,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Lot No.310
Pejzaż górski, 1968
akwarela, papier, 31,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 18. III. 1968
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Monika SOLORZ (ur. 1974)
Lot No.310
Skoczek 2, 2000
technika mieszana, olej, płótno, 90 x 200 cm;
na odwrocie autorski opis obiektu
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Hippolyte Camille DELPY (1842-1910)
Lot No.310
Urwisko
olej, płotno dublowane, 66 x 121 cm;
sygn. p. d.: H.C. Delpy J.
Cena wywoławcza.
93 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.310
Bez tytułu, poł. l. 60. XX w.
olej, płótno, 41 x 62 cm;
sygn, l. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912 - 2007)
Lot No.310
Jeździec
tempera, papier, 36 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: E. Markowski (wzdłuż krawędzi)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)
Lot No.310
W głębi, 2001
olej, płótno,75 x 110 cm;
sygn. p. d.: Urbanowicz 01;
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Krzysztof AUGUSTIN (ur.1950)
Lot No.310
Sen Matissa, 2006-2007
olej, płótno, 160 x 200 cm;
na odwrocie autorski opis pracy oraz data 2006/07
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Lot No.310
Bez tytułu, 2009
akryl, płótno, 200 x 200 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Janusz MARCINIAK (ur. 1954)
Lot No.310
Pływalnia, 2003
akryl, papier naklejony na płytę pilśniową,
31 x 19,3 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 000 zł