Wyniki wyszukiwania
Mieczysław Tadeusz JANIKOWSKI (1912-1968)
Lot No.308
Znak, 1961
olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie "ZNAK" / m.janikowski / 1961; na krośnie malarskim, papierowa, pisana na maszynie nalepka własności
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
17 000 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)
Lot No.308
Bezdomni - z cyklu „Białoruś Zachodnia”, 1939/1985
akwaforta, papier czerpany; 30 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
p. d. pieczątka: GALERIA / ANNA WESOŁOWSKA;
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
2 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Lot No.308
Kompozycja, 1968
technika własna; 80 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: LKunka 68r.
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.309
Projekt do spektaklu, 1970
flamaster, pastel, papier, 28,6 x 19,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1970 / T Kantor
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Patryk LUTOMSKI (ur. 173)
Lot No.309
Demony, 2007
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.309
Eutanazja niedobrowolna żadna, 2009
olej, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Lot No.309
Kompozycja nr 4, 2010
akryl, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Lot No.309
Picture and Pictures II, 1976
akryl, papier, 55,5 x 75 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.309
Morze Żółte
gwasz, papier, 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.309
Wygnanie, 1969
pastel, gwasz, karton, 54 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: Lebenstein 69 "Wygnanie"
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Danuta URBANOWICZ (ur. 1932)
Lot No.309
Lee, 1993
collage, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)
Lot No.309
Wzburzone morze
gwasz, papier, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Jaxa
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Lot No.309
Stalla, 1985
akwarela, gwasz, papier, 20,5 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stalla 23. 7. / 1985 / JAN
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)
Lot No.309
Bez tytułu
olej, płótno, 110 x 128 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lech POLCYN (ur. 1964)
Lot No.309
Deser, 2001-2002
olej, płótno, 97 x 91 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser
z ciasteczkami kawą 2001-02
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Włodzimierz WARULIK (ur. 1953)
Lot No.309
Łyżwiarka 2008
akyl, płótno, 110 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Warulik '08
Cena wywoławcza.
7 000 zł