Wyniki wyszukiwania
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.308
Z serii: Powłoki, 1999
akwarela, tusz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.308
Znaki przeciwieństw, 2004
olej, płótno; 70 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
13 500 zł
Ewa KURYLUK (ur. 1946)
Lot No.308
Z serii: Sto razy ja, 1977/2009
fotografia czarno-biała, wydruk, papier; 27 x 20 cm;
wydruk autorski, nakład: nieokreślony life-time print.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
1 300 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.308
Pięć dobrych uczynków,1993
olej, płótno; 200 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: 1993 SROKA;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.308
Drzewo i kobieta, 1955
gwasz, papier; 34,5 x 49 cm (w świetle passe partout);
sygn. l. d.: J.Tchórzewski 55.
estymacja: 44 000 - 52 000 zł
estymacja: 44 000 - 52 000 zł
38 000 zł
Teresa PANASIUK (1938-2021)
Lot No.308
Pamięć, 1969
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.PANASIUK69;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
14 000 zł
Łukasz BREITENBACH (ur. 1988)
Lot No.308
Burza, 2021
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. l. d..: BREITENBACH.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
sygn. l. d..: BREITENBACH.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 700 zł
Edmond MAURUS (XX w.)
Lot No.308
Plakat - PRIMAGAZ LE BUTANE FRANÇAIS
offset barwny, papier; 76 x 58 cm (w świetle oprawy).
Stan zach.: drobne zaplamienia plakatu.