Wyniki wyszukiwania
Bolesław CYBIS (1895-1957)
Lot No.307
Pride Runs Deep
druk artystyczny, papier; 58,5 x 45 cm;
na odwrocie naklejka potwierdzająca audentyczność; print 287/1000.
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.307
Pejzaż norweski z łódką, 1997
olej, płótno; 85 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
17 000 zł
Aleksander SOŁTAN (1903-1994)
Lot No.307
Kościół Św. Anny w Warszawie
autolitografia, papier; 15,3 x 10,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: Autolitografia, A. Sołtan / Kościół Sw. Anny.
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.307
Jankiel Adler, 1996
olej, płótno; 96 x 75 cm;
sygn. i dat. p. g.: SROKA 1996’
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
8 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Ryszard LECH (1927-2005)
Lot No.307
Karambol, 2 poł. l.70. XX w.
olej, płótno; 66 x 81 cm;
sygn.. i opisany na odwrocie, na blejtramie: godło "KARAMBOL" / MK/S/Dep/90 / M.LECH R.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
37 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.307
Bez tytułu, 1978
olej, płyta; 44,5 x 45 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1978 / H. Stażewski.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
26 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.307
Pejzaż zimowy, 1982
olej, płótno; 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.308
Projekt do spektaklu, 1970
flamaster, pastel, papier, 28,6 x 19,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1970 / T. Kantor
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Artur (Artór) TROJANOWSKI (ur. 1968)
Lot No.308
Kobieta z wężem, 2007
akryl, płyta MDF, 103,5 x 140 cm;
opisany na odwrocie: ARTÓR TROJANOWSKI VIII
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Ilona HERC (ur. 1972)
Lot No.308
Klocki
olej, akryl, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
Cena wywoławcza.
800 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.308
Błędne koło, 2007/2008
wydruk, technika mieszana (min. olej, akryl, spray),
płótno, 165 x 150 cm
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Lech KUNKA (1920 - 1978)
Lot No.308
Rzymski motyl, 1977
akryl, płótno, 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Robert MOTELSKI (ur. 1977)
Lot No.308
Trzciny 18 sierpnia 12:13, 2009
akryl, płótno, 73 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ROBERT MOTELSKI 2009
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Zdzisław LACHUR (1923 - 2007)
Lot No.308
Orkiestra, 1998
olej, tektura, 79 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Lachur
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)
Lot No.308
Bez tytułu, 1982
pastel, papier niebieski, 50,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: T. Pągowska 82
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)
Lot No.308
Ponte Vecchio we Florencji
olej, płotno, 38 x 49,5 cm;
sygn.p. d.: S Jaxa / 1914
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Lot No.308
Bez tytułu
technika własna, 64,5 x 49 cm;
na odwrocie uwagi artysty o sposobie oprawiania
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.308
Dwa kwadraty (dwoje), 1984
olej, płótno, 59,5 x 59,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lech POLCYN (ur. 1964)
Lot No.308
Akt w łazience, 1999
olej, deska, 60 x 30 cm;
sygn. u dołu: L. Polcyn 1999
Cena wywoławcza.
2 500 zł