Lot No.
811
Kredens w stylu secesji geometrycznej
Konstrukcja - sosna, dębina; fornir - palisander;
intarsje - brzoza; Europa Zachodnia
(Austria lub Niemcy?), ok. 1900-1905
Cena wywoławcza.
26 500 zł
Lot No.
813
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - olcha, sosna; fornir - orzech;
143 x 94,5 x 62,5 cm. Europa Środkowa,
Polska (?), ok. 1860- 1880.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
815
Szafka w stylu biedermeier
Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
141,4 x 64,6 x 47 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1830-1835
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
817
Kufer klasycystyczny wiejski
Konstrukcja- sosna; okucia - stal kuta;
60,7 x 115 x 61 cm.
Polska Centralna, 1 poł . XIX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł