Teodor GROTT (1884 - 1972)
Lot No.207
Nad rzeką
gwasz, papier, 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teod. Grott / 912
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903 - 1976)
Lot No.209
Grzybobranie
piórko, tusz, akwarela, papier, 29 x 22 cm;
sygn. p. d. A.U.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)
Lot No.211
Pocałunek
piórko, tusz, akwarela, papier,
7,5 x 23 cm (w świetle oprawy, w owal);
sygn. u dołu: majaberezowska 57
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Lot No.213
Anemony
akwarela, papier, 28 x 40 cm; ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Wyczoł/ 1902
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.215
Fragment kolumny
ołowek, akwarela, tektura,
43 x 78 cm;
sygn. l. d.: LWyczoł / 1917 (ołowkiem).
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Lot No.217
Róże
akwarela, papier, 50 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis wtórny
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.219
Róże
olej, tektura, 68 x 49 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)
Lot No.221
akwarela, gwasz, karton jasnobrązowy,
46,5 x 62,3 cm;
sygn. l. d.: WANDA GENTIL TIPPENHAUER
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)
Lot No.223
Bez
olej, płotno, 78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.225
Martwa natura z paletą
olej, płotno, 70 x 50 cm;
sygn. u dołu: Z. Przebindowski;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Teodor GROTT (1884 - 1972)
Lot No.227
Las w słońcu
akwarela, gwasz, tektura, 30 x 45 cm;
sygn. p. d.: TeodGrott 927
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Iwan TRUSZ (1869 - 1940)
Lot No.229
Samotne drzewo
olej, tektura, 46,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Iwan Trusz
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Tadeusz WYGRZYWALSKI (1904 - 1963)
Lot No.231
Rybacy przy sieciach
olej, tektura, 45 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.233
Pejzaż z okolic Lanckorony
olej, płotno, 41 x 51 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.235
Krajobraz ukraiński
olej, płótno, 45 x 64 cm;
sygn. l. d.: L Wyczółkowski 1910
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Roman SIELSKI (1903 - 1990)
Lot No.237
Widok z tarasu
olej, płotno, 52 x 70 cm;
sygn. l. d.: R.S. (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Abraham NEUMAN (1873 - 1942)
Lot No.239
Pejzaż z Bretanii
olej, płotno, 45,5 x 66 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)
Lot No.241
Zima
akwarela, gwasz, papier, 48,5 x 62,5 cm;
sygn. p.d. Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.243
Widok Zamku Lubomirskich w Wiśniczu
olej, płotno, 96 x 113 cm;
sygn. l.d.: St. Kamocki
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Lot No.245
Pejzaż z Normandii
olej, płotno, 33 x 55 cm;
sygn. p.d.: T. Makowski
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Efraim MANDELBAUM (1884 - 1943)
Lot No.247
Kwiaty w wazonie
olej, płotno, 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: MANDEL
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859 - 1938)
Lot No.249
Portret kobiety z wachlarzem
pastel, gwasz, papier, 49 x 67 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Leokadia ŁEMPICKA (1865 - 1913)
Lot No.251
Dziewczynka z kotem
pastel, papier, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: LŁempicka
Cena wywoławcza.
9 000 zł