Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)
Lot No.303
Wyjazd na polowanie
olej, płotno, 68 x 119 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
40 000 zł
MEINDL (XX w.)
Lot No.305
Pejzaż alpejski
olej, płotno, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: MEINDL / WIEN ;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)
Lot No.307
Pejzaż morski
gwasz, papier, 35 x 50 cm;
sygn. p. d .: S. Jaxa /1926
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.309
Wzburzone morze
gwasz, papier, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Jaxa
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)
Lot No.311
Pejzaż z Bon Sauda
olej, tektura 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Laschenko / Bon Sauda 38
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Eugeniusz DZIERZENCKI (1905 - 1990)
Lot No.313
Łodzie
olej, płotno, 59,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: E Dzierzencki / 1981.
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Adam MALINOWSKI (1829 - 1892)
Lot No.315
Scena rodzajowa - Para pod drzewem
olej, płotno, 40 x 50cm;
sygn. l. d.: A. Malinowski /1860
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Lot No.317
Henryk IV i Maria Medycejska
olej, płotno, 70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz / Paris
Cena wywoławcza.
90 000 zł
J. CZARNECKI (XX w. )
Lot No.319
Hrabia Bernard Potocki
olej, płotno, 73 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: J. CZARNECKI / 1914.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony, Śląski?, XVIII w.
Lot No.321
Portret księżnej
olej, płotno dublowane,
81 x 62,5 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.323
Chrystus Ukrzyżowany
olej, płotno naklejone na deskę,
80 x 60 cm
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Lot No.
402
Głowa kobieca
Biały marmur; ws. 30 cm.
Niemcy?, Austria?, 4. ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Ksawery DUNIKOWSKI (1875-1964)
Lot No.404
Głowa Chopina
Gips; wys. 36 cm.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
H. RECK (XIX w.)
Lot No.406
Kowal
Brąz patynowany; wys. 43 cm,
baza prostokątna z ciemno-szarego marmuru.
Sygn. na podstawie: H. RECK
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Edward WITTIG (1879 - 1941)
Lot No.408
Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego
brąz; wys. 56 cm.
ok. 1930; sygnowany: E. WITTIG
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Bruno ZACH (1891 - 1935)
Lot No.410
Tańczący satyr
Brąz patynowany, cylindryczna podstawa
z wielobarwnego marmuru; wys. 42 cm.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Ferdinand BARBEDIENNE (1824 - 1892)
Lot No.412
Śpiąca Ariadna
Brąz patynowany; wys. 39 cm, szer. 52 cm.
Sygn. na podstawie: F. BARBEDIENNE FONDEUR
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Lot No.
414
Para dekoracyjnych masek
Drewno lipowe polichromowane i złocone;
wys. obu 42 cm.
Śląsk (?), Niemcy (?) 2. poł. XIX - pocz XX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
416
Krucyfiks
kość słoniowa, krzyż z drewna malowanego
na czarno; wys. 48 cm (figurka 23 cm).
Europa, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
501
Dzban ozdobny
szkło kobaltowe, srebrzenie galwaniczne;
wys. 22,5 cm; Niemcy?, ok. 1925
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
503
Wazon
Niemcy, Carl Spahr (projektant pracujący
dla WMF), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
505
Popielniczka ze wzorem "Paquerettes"
szkło bezbarwne, prasowane w formie,
oksydowane na niebiesko;
Francja, Lalique, po 1941
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
507
Wazon
szkło bezbarwne brokatowane szkłem czerwonym,
z wyciśniętym powierzchniowo wzorem w formie,
opalizowane; Czechy, Josef Rindskopf (?), XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł