Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)

Lot No.
397
Black Yellow akryl, drewno; 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ MAJEWSKI.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Cena oferowana 3 300 zł

Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)

Lot No.
398
Kompozycja IX, 2020 technika własna, tektura złocona, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA IX / 2020 rok
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Lot No.
399
Kompozycja XII, 2020 technika własna, tektura naturalna, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA XII / 2020 rok.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Stefania MICHAŁOWSKA, XX / XXI w.

Lot No.
400
Perukowiec, 2023 ceramika szkliwiona; 52 x 55 cm;
na odwrocie autorski podpis w kole: Stefania Michałowska / 2023 / (znak graficzny) / perukowiec.
estymacja: 8 200 - 9 800 zł

Begonia, 2023

Lot No.
401
ceramika szkliwiona; 27 x 27 cm; na odwrocie autorski podpis w kole: Stefania Michałowska / 2023 / (znak graficzny) / begonia.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

Lot No.
501
Testa Addormentata - zawieszka metal srebrzony; 4 x 3 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

Lot No.
502
Medal ARTICULATIONS, 1984 brąz; śr. 91 mm;
sygn. na awersie l. d.: MITORAJ;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Igor MITORAJ (1944 - 2014)

Lot No.
503
Perseusz brąz patynowany, wys. z podstawą 48 cm;
sygn. u dołu: „MITORAJ”;
estymacja: 40 000 - 45 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Lot No.
504
Kolarze brąz patynowany, 32 x 66 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 18 000 zł

Iwona BIELA-PANUFNIK (ur. 1973)

Lot No.
505
Kwiat słońca, 2024 brąz, turkusowa i zielona patyna, poler; 27x 50 x 50 cm;
sygn. na podstawie: Panufnik,
estymacja: 6 600 - 8 000 zł

Lot No.
506
Lilia, 2024 brąz, granit, czerwona patyna i poler; 23 x 27 cm;
sygn. na podstawie: Panufnik.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Lot No.
507
Don Kichot brąz, wys.: 11,5 cm; podstawa: 10 x 7,5 cm;
sygn. na podstawie: Sętowski (ryte);
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Lot No.
508
Dama Pik brąz patynowany, podstawa: granit; wys.: 21,5 cm;
sygn. na kołnierzu: Sętowski.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Stanisław ZAGAJEWSKI (1927-2008)

Lot No.
509
Ptaszek ceramika szkliwiona; wys. 27 cm;
sygn. ryte na spodzie: SZ (monogram).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Anna MALICKA-ZAMORSKA (ur. 1942)

Lot No.
510
Popiersie glina szamotowa; 57 x 45 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł

DONG MINGGUANG (ur.2 007)

Lot No.
511
Evaporation, 2003 rzeźba polichromowana; 100 x 60 cm;
sygn. na podstawie: DongMingguang 2003 / 2/50.
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Elżbieta DAS (ur. 1956)

Lot No.
512
Niezwyciężona, 2023 żywica akrylowa polichromowana; wys.: 81 cm, podstawa: 23,5 x 15, 5 cm;
sygn. na spodzie: E.Das.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Ireneusz KIZIŃSKI (1937-2008)

Lot No.
513
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Giancarlo PIRETTI (ur. 1940) - projekt

Lot No.
514
Wieszak w stylu vintage, l. 80. XX w. plastik; 170 x 50 x 37 cm;
Włochy, Castelli / Anonima Castelli, l. 80. XX w.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł