KONDOH NORIAKI, XX w.

Lot No.
349
Peter Rabbit, 1985 litografia barwna, papier; 54 x 76,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Noriaki Kondoh, l. d.: 4/15, śr. d.: Peter Rabbit.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Patryk KRENDZELAK, XX / XXI w.

Lot No.
350
Obraz z przypadku, 2017 technika własna (akryl, węgiel, atrament), papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Patryk Krendzelak (długopisem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Eugeniusz GEPPERT(1890 - 1979)

Lot No.
351
Dżokeje gwasz, papier; 52 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d. Eugeniusz Geppert 1952 (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

Lot No.
352
Grupa muzykująca akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;16,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Potworowski.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

Lot No.
353
Scena linoryt, papier; 30 x 30 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena oferowana 700 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

Lot No.
354
Sukcesy linoryt, papier; 70 x 33 cm;
opisany u dołu kompozycji: "Sukcesy" /linoryt/ III M.Sierpiński
estymacja: 1 000 - 1 100 zł

Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

Lot No.
355
Bałtyk, lata 50. XX w., drzeworyt sztorcowy, papier; 16 x 22 cm (wymiar kompozycji),
19 x 24 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Lot No.
356
Bez tytułu, 1978 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wiesław Fusek 1978.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Frank COLCLOUGH (ur. 1975)

Lot No.
357
Morze akwarela, papier; 14,5 x 22 cm (w swietle passe-partout);
sygn. l. d.: colclough.
estymacja: 700 - 800 zł
Cena oferowana 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)

Lot No.
358
Akt fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 23 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęcie: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr 29.
estymacja: 6 300 - 7 600 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

Lot No.
359
Henryk Stażewski w pracowni, 1983 fotografia barwna, papier fotograficzny; 40 x 30 cm;
na odwrocie oprawy papierowa nalepka ewidencyjna: Henryk Stażewski w pracowni / Al. k.świerczewskiego 64 /
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 500 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

Lot No.
360
Henryk Stażewski - pracownia, 1983 fotografia barwna, papier fotograficzny; 40 x 60 cm;
na odwrocie oprawy papierowa nalepka ewidencyjna: HENRYK STAŻEWSKI_PRACOWNI / Al. K. Świerczewskiego 64 /
estymacja: 3 600 - 4 300 zł

Igor ADJELIC, XX / XXI w.

Lot No.
361
Casa Come Me / Brigitte, 2006 druk pigmentowy, papier; 60 x 90 cm; nakład: 8/20;
na odwrocie papierowa, autorska nalepka z informacją o pracy.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Gilles LERRAIN (ur. 1938)

Lot No.
362
Tancerka - para fotografii, 1991 fotografia czarno-biała, papier; 39 x 35 cm (wymiar każdej z nich w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d. Gilles Lerrain 91 (każda).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

Lot No.
363
Radość, 2018 akryl, płyta; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: E Stunżans 2018.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Bogdan KORCZOWSKI (UR. 1954)

Lot No.
364
Orbium, 2012 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Adam PATRZYK (ur. 1965)

Lot No.
365
Dom, 2001 olej, tektura; 29 x 21 cm;
sygn. p. d.: PATRZYK;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

Adam PATRZYK (ur. 1965)

Lot No.
366
Domy, 1997 olej, płótno; 15 x 19 cm;
sygn. p. d. A. PATRZYK;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Dariusz PALA (ur. 1967)

Lot No.
367
Kwiaty w żółtym wazonie, 2002 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pala 02.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Rafał KOSTRZEWA (ur. 1961)

Lot No.
368
Pomarańcze, 2011 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: RAFAŁ KOST;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)

Lot No.
369
Pejzaż, 2023 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2023;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Antoni CYGAN (ur. 1964)

Lot No.
370
Dziewczyna na tle pejzażu, 1998 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 98.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)

Lot No.
371
Piękno ruchu, 1998 olej, płótno; 41 x 27 cm;
estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Lot No.
372
Monumentalna równowaga, 1998 olej, płótno; 41 x 27 cm;
sygn. p. d.: GŚ;
estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Lot No.
373
Bez tytułu, 1989 olej, płyta; 65 x 69 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 89
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł

Joanna PAŁYS (ur. 1981)

Lot No.
374
Obiekt 70, 2010 olej, płótno; 95 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Pałys / „Obiekt 70” / 2010.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Arkadiusz Tomasz SUPRYN (ur. 1952)

Lot No.
375
Lato, 2012 olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł

Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

Lot No.
376
Wieża, 1997 olej, płótno; 41 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d. M K 97;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

pseud. Jarogniew BAZYLEWICZ (ur. 1972)

Lot No.
377
Paralia Kókkino Neró, 2013-2014 r olej, płótno; 50 x 61cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 4 700 - 6 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)

Lot No.
378
Akty stojącej kobiety olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d. H. PŁÓCIENNIK 87.
estymacja: 7 000 - 8 400 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Marek GÓRNY (ur. 1964)

Lot No.
379
Listy z Toskanii olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: M.GÓRNY;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)

Lot No.
380
Kwiaty olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: H. Cent. Michalska.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Lot No.
381
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: H. Cent. Michalska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

Lot No.
382
Martwa natura z patelnią, 2019 olej, tektura; 19,5 x 38,5 cm;
na odwrocie opis autorski: Martwa natura / z patelnią / OL. TEK / 19,5 x 38,5 cm / 2019 r. / GB / GRZEGORZ BEDNARSKI (flamastrem
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)

Lot No.
383
Pejzaż górski, 1998 olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Krzysztof KOKORYN (ur. 1964)

Lot No.
384
Portret z czerwonym ptaszkiem, 2001 olej, płótno; 45 x 37 cm;
sygn. p. d.: Kokoryn / 2001.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Juan CHAMIZO (ur. 1948)

Lot No.
385
Indianka, 1963 olej, płyta pilśniowa; 43 x 35 cm
sygn. i dat. l. d.: Chamizo 63;
estymacja: 4 200 - 5 200 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

Lot No.
386
Lot (Ucieczka), 1971 olej, płótno; 91 x 73 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelnie).
estymacja: 4 400 - 5 300 zł

Andrzej KOZYRA (ur. 1965)

Lot No.
387
Dziwne miasteczko, 2002 olej, deska; 45,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Monika KUSAK-LEŚNIAK (ur. 1971)

Lot No.
388
Alienus, 2016 akryl, olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d. [monogram wiązany] / 2016;
estymacja: 8 000 - 9 600 zł

Dariusz KALETA (ur. 1960)

Lot No.
389
Głowa wenecka, 2009 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: DARIUSS;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Thomas STRICKLAND (1932-1999)

Lot No.
390
Portret kobiety pastel, papier kolorowy; 57 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. g.: STRICKLAND.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł

Igor TALWIŃSKI (1907-1983)

Lot No.
391
Dziewczynka z czerwoną różą olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: IgorTalwiński;
estymacja: 8 500 - 10 000 zł

Nastazja ZAJĄCZKOWSKA, XX / XXI w.

Lot No.
392
Namalowany spokój, 2023 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: NZ (monogramem);
estymacja: 3 200 - 3 600 zł

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Lot No.
393
Ślady istnienia, 2018 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANI.P.KRUPIŃSKA I.2018.R;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Lot No.
394
Strumienie miłości, 2018 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d: STANI. P. KRUPIŃSKA 2018 R.II;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)

Lot No.
395
Interpretacje XI, 2022 relief, technika własna, akryl, deska; 44 x 44 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / technika własna / "Interpretacje XI" / 2022/7 44x44
estymacja: 2 100 - 2 500 zł

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)

Lot No.
396
Interpretacje X, 2022 relief, technika własna, akryl, deska; 60 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / technika własna / "Interpretacje X" / 2022/4 60x51 /
estymacja: 2 400 - 2 800 zł