Lot No.: 398

Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)

Lot No.: 398

Kompozycja IX, 2020

technika własna, tektura złocona, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA IX / 2020 rok
estymacja: 2 700 - 3 200 zł