Lot No.: 42

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Lot No.: 42

Pościg, 1916

olej, płótno; 32 x 53 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Setkowicz 916
estymacja: 17 000 - 19 000 zł