Lot No.: 43

Karol KOSSAK (1896-1975)

Lot No.: 43

Św. Hubert

akwarela, papier; 23 x 31 cm;
sygn. p.d.: K. Kossak
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)