Lot No.: 41

Stanisław PĘKALSKI (1895-1967)

Lot No.: 41

Pejzaż z chmurami, 1942

olej, tektura; 17 x 24 cm;
sygn. p. d.: STANISŁAW PĘKALSKI / 42
estymacja: 2 200 - 2 400 zł