Lot No.: 29

Malarz nieokreślony, polski ?, XX w.

Lot No.: 29

Kwiaty w ceramicznym wazonie

olej, płótno; 91 x 51 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelnie)
estymacja: 12 000 - 15 000 zł