Lot No.: 28

Michalina JANOSZANKA (1889-1952)

Lot No.: 28

Chryzantemy, 1940

olej, sklejka; 72,5 x 58,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Janoszanka / 1940
estymacja: 4 800 - 5 400 zł