Lot No.: 30

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

Lot No.: 30

Róże pastelowe

olej, płótno; 87 x 96,5 cm;
sygn. p. d.: Zawadziński
estymacja: 7 000 - 9 000 zł