Lot No.: 12

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1935)

Lot No.: 12

Nokturn krakowski - Widok na Wawel, 1920

olej, tektura; 42 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: S Fabijański / Kraków 13.10.1920, opisany na odwrocie.