Lot No.: 13

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Lot No.: 13

Peonie w glinianym dzbanku, przed 1972

olej, tektura; 63 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: "aneri", na odwrocie autorska dedykacja okolicznościowa z 1972 r.