Lot No.: 11

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1935)

Lot No.: 11

Kwiaty, 1930

akwarela, pastel, tektura; 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: St. Fabijański / 1930.