Natalia URBANOWICZ
Lot No.354
Nadmorska uliczka, 2019
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d: NUrbanowicz;
sygn. p. d: NUrbanowicz;
Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)
Lot No.358
Purpurowa rapsodia
olej, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Piotr SUJKA
Lot No.360
Wokół studni, 2019
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Sujka' 19;
Anna WERPACHOWSKA
Lot No.366
Maki, 2019
olej, płótno; 5 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2019 / A Werpachowska;
Jarosław WOJTKOWIAK (ur. 1952)
Lot No.374
Łódka na brzegu
olej, płótno; 18,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. WOJTKOWIAK.
sygn. p. d.: J. WOJTKOWIAK.
Alek AMBROŻUK
Lot No.376
Zamglona ulica
olej, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie odręczny napis na taśmie: ALEK AMBROŻUK.
Malarz nieokreślony
Lot No.378
Pejzaż z zamkiem, 1. ćw. XX w.
olej, płyta; 14,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d. nieczytelna;
sygn. p. d. nieczytelna;
Lot No.
606
Komplet japoński do herbaty na 4 osoby
porcelana, farby naszkliwne, farba emaliowa, złocenie;
Japonia, XX w.
Japonia, XX w.
WAŁBRZYCH
Lot No.608
Para talerzy dekoracyjnych
porcelana, kalka, farba podszkliwna, złocenie; 3 x 24,5 x 24,5 cm;
Polska, Wałbrzych, ok. 1960-70
Lot No.
612
Kwietnik w kształcie łabędzia
ceramika glazurowana, farby naszkliwne; 24 x 37 x 21 cm;
Europa Zachodnia, Belgia?, 1. poł. XX w.
WŁOCŁAWEK
Lot No.616
Trzy talerze dekoracyjne
fajans, farby naszkliwne; 3 x 24,5 cm x 24,5 cm;
Polska, lata 80. XX w.
Polska, lata 80. XX w.
Lot No.
618
Zestaw kuchenny dobierany w typie Włocławek - brązowy
fajans, farby naszkliwne;
Polska, lata 80. XX w.
Polska, lata 80. XX w.
Lot No.
620
Talerz dekoracyjny w typie wyrobów holenderskich z XVII w.
ceramika, kobalt podszkliwny; średn. 21 cm;
XX w.
XX w.