Ludwik REMER (1988-?)
Lot No.110
Polska zima
akwarela, papier; 13,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: L. Remer.
sygn. p. d.: L. Remer.
Malarz nieokreślony polski, XX w.
Lot No.130
Portret Króla Jana III Sobieskiego - kopia
olej, płótno; 64 x 50,5 cm.
Malarz nieokreślony polski (1. połowa XX w.)
Lot No.132
Brzozy nad strumieniem
olej, tektura; 18 x 32 cm.
Malarz nieokreślony, francuski?
Lot No.134
Tańcząca, l. poł. XX w.
olej, płyta; 44 x 35 cm;
sygn. p. d. nieczytelna.
sygn. p. d. nieczytelna.
Malarz nieokreślony, polski
Lot No.136
W drodze do kościoła, 2. ćw. XX w.
olej, tektura; 39 x 27 cm.
Stanisław BERGMAN (1882-1930)
Lot No.138
Sielski pejzaż z chatką
olej, płótno; 55 x 68 cm;
sygn. l. d.: S. K. Bergmann;
sygn. l. d.: S. K. Bergmann;
G. KLEMEKE (XX w.)
Lot No.140
Wioska rybacka
olej, płótno; 52,5 x 122 cm;
sygn. p. d.: G. Klemeke / …
sygn. p. d.: G. Klemeke / …
Maurycy TRĘBACZ? (1861-1941)
Lot No.142
Dziewczynka w białej bluzce
pastel, papier; 41,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: M. Trębacz / .....(słabo czytelne, zatarte, data?)
Mariusz GAZDA
Lot No.204
Żubr
brąz; 12 x 19 x 9,5 cm;
sygn. na podstawie: Przyjacielowi / Mariusz Gazda;
Lot No.
206
Medalion z wizerunkiem marszałka Józefa Piłsudskiego
brąz; 21,5 x 21,35 cm;
Polska, koniec XX w.
Polska, koniec XX w.
Lot No.
210
Zestaw trzech figurek drewnianych
drewno; 20 x 7 x 4,7 cm; 19 x 7 x 3 cm; 31 x 13 x 10 cm sygn. na spodzie: JERZY / CZECHOŃ;
Polska, XX w.
Polska, XX w.
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005) - według
Lot No.302
Bez tytułu
grafika komputerowa, papier; 35 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. drukowana u dołu: Beksiński.
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.304
Moja ziemia - Ma Terre, 2000
druk artystyczny, papier, 48,5 x 36 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. druk.: W SIUDMAK / 2000;