Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)
Lot No.306
Pejzaż
tusz lawowany, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. d.: R. Pośrednik.
Zofia MITRĘŻANKA (ur. 1932)
Lot No.308
Przed chatą, 1970
akwarela, papier; 35 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MITRĘŻANKA 70.
sygn. p. d.: MITRĘŻANKA 70.
Natalia URBANOWICZ
Lot No.310
Toskania - Uliczka
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
Natalia URBANOWICZ
Lot No.312
Toskania latem, 2019
akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)
Lot No.316
Aria ognia, 2020
olej, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Janusz ZIELIŃSKI
Lot No.320
Dmuchawce, 2019
olej, płótno; 40,3 x 30,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIELIŃSKI 19.
Leszek GACZKOWSKI
Lot No.332
Portret z lilią, 2017
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gaczkowski_2017.
Kuba CHOMICKI
Lot No.334
Pejzaż z drogą, 2020
olej, płótno; 53 x 72,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: CH 2020;
sygn. i dat. l. d.: CH 2020;
Wasilij MARTYNCZUK
Lot No.336
Pod żaglem, 2018
olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. u dołu cyrylicą: MARTYNCZUK 2018;
Katarzyna SŁOWIKOWSKA
Lot No.338
Młode drzewko, 2006
olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K SŁOWIKOWSKA'06.
Anatol MARTYNIUK
Lot No.340
Boimy. Motyw zimowy, 2020
olej, płótno; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: A. Martyniuk;
sygn. p. d.: A. Martyniuk;
Gabriela KRAWCZYK
Lot No.344
Zachód słońca, 2019
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Krawczyk / 2019.
Malarz nieokreślony
Lot No.346
Maki
wg obrazu Claude’a Moneta „Maki w Argenteuil” (1873, oryginał w paryskim Muzeum Orsay)
olej, płótno; 40,5 x 50 cm.
olej, płótno; 40,5 x 50 cm.
Rowan MARCINIAK
Lot No.350
Spacer w deszczu, 2020
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Marciniak / 2020;