Felicja PACANOWSKA (1907-2002)
Lot No.310
Portret, 1952
gwasz, pastel, karton; wymiary: 53 x 36 cm (passe-partout);
sygn. p. d.: F. Pacanowska / 52.
Tomasz HOŁUJ (ur. 1947)
Lot No.312
Wspomnienia o Holocauście, ok. 1994
gwasz, pastel, cienkopis, papier czerpany; 89 x 63 cm;
sygn. p. d.;
sygn. p. d.;
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.314
Maria Anna Karolina de Corday, 2000
ilustracja do książki Ludwika Stommy „Kobiet czar”
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
Barbara LEWICKA
Lot No.318
Kompozycja
olej, płótno; 67x 65 cm;
sygn. i opisany na krosnach na odwrocie;?
Bronisława WILIMOWSKA (1909-2004)
Lot No.322
Nad Wisłą w Warszawie
olej, płótno; 60 x 77 cm;
sygn. l. d.;
sygn. l. d.;
Jerzy KOŁACZ (1938-2009)
Lot No.324
Kompozycja, 1982
olej, płótno; 86 x 86 cm;
sygn. i dat. p. d.: jkołacz 82;
Anna SIENKIEWICZ-ZIELEŃCOWA (1921-1986)
Lot No.326
Bez tytułu, 1980
olej, płótno; 196 x 99 cm;
sygn. i dat. u dołu: 80. A. Sienkiewicz.
Daniel KRYSTA (ur. 1976)
Lot No.328
KD 201, 2011
technika mieszana, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA / tyt: „KD 201” / techn. mieszana na płótnie / 70 x 100 cm / 2011;
Jan NALIWAJKO (1938-2017)
Lot No.330
Bez tytułu
technika mieszana (gips, olej), płyta; 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1967 / J. Naliwajko;
Olga ŻEKULINA (1900-1973)
Lot No.332
Podgórze wiejskie ze studnią zimą
olej, sklejka; 14,5 x 22,5 cm;
do obrazu dołączony katalog z pracami oraz notką biograficzna artystki. Katalog w języku rosyjskim.
Stig ALLAN (ur. 1925)
Lot No.334
Widok z Bastaad
olej, płyta pilśniowa; 31,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Stig Allan;
sygn. p. d.: Stig Allan;
Zdzisław LACHUR (1920-2001)
Lot No.336
Rodzina żydowska, lata 90. XX w.
technika własna, karton; 90 x 62 cm;
z pracowni artysty;
z pracowni artysty;
SWUKASZCZOW
Lot No.338
Jeriwańskie wrota, 1995
olej, płótno; 60 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d. cyrylicą: Swukaszczow-95;
Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907-1999)
Lot No.340
Staw w Nieborowie
olej, płótno; 38 x 48 cm;
sygn. p. d.: K. ŁADA;
sygn. p. d.: K. ŁADA;
Lot No.
601
Zestaw 6 kryształowych naczyń
szkło kryształowe szlifowane; 7 x 8,5 x 8,5 cm;
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (1924-2002)
Lot No.603
Wazon
szkło błękitne barwione z masie; 18 x 12 x 12 cm.
2 poł. XX w
2 poł. XX w
Lot No.
607
Patera na biszkopty
szkło przeźroczyste, bezbarwne, stop metali; wys.: 20 cm. średn.: 20,5 cm;
Polska, 2 poł. XX w.;
Polska, 2 poł. XX w.;
Lot No.
611
Paterka na kandyzowane owoce
szkło bezbarwne, powlekane cienką warstwą szkła kobaltowego; 14,5 x 18,5 x 18,5 cm;
Czechy, 1 poł. XX w.
Czechy, 1 poł. XX w.
Lot No.
613
Kieliszki do szampana - 5 szt.
szkło dmuchane, szarobłękitne, zmącone, warstwowe; wys. 18,5 cm;
Palestyna, Hebron, 2 poł. XX w.