Lot No.
705
Zestaw środka stołu
plater na mosiądzu; szpachelka do nabierania: 2 x 25 x 6,8 cm; nóż: 2 x 29 x 4,5 cm;
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
FRAGET
Lot No.709
Zestaw sztućców na 6 osób-niekompletny
plater sygnowany;
w składzie: - 6 widelców: dług. 18,5 cm; - 6 noży: dług. 22 cm;
FRAGET
Lot No.711
Zestaw sztućców na 4 osoby-niekompletny
plater sygnowany;
w składzie: - 4 łyżki: dług. 21 cm; - 4 widelce: dług. 17,5 cm;
A. KALHORN
Lot No.715
6 łyżeczek do kawy
srebro pr. 84; dług. 11,5 cm; waga: 110 g;
sygn. i cechowany na odwrocie.
A. KALHORN
Lot No.717
12 łyżeczek do herbaty
srebro pr. 84; dług. 14,8 cm; waga: 418 g;
sygn. i cech. na uchwycie.
sygn. i cech. na uchwycie.
Złotnik Jan JARZYNA - Lwów
Lot No.719
Zestaw sztućców
- 6 łyżeczek do herbaty: dług: 15,2 cm; waga: 210 g; - 1 łyżeczka do cukru: dług. 11,2 cm; sygn. na odwrocie uchwytu;
XIX/XX w.
XIX/XX w.
Lot No.
801
4 naczynia wykopaliskowe
- 2 gliniane wazony: wys. od 10 do 11,5 cm; mocne ubytki; - dzbanuszek gliniany: 7 x 15 x 12 cm; ubytek wylewu; - szklane naczynie: 10,5 x 10 cm.;
Lot No.
803
Pistolet dwulufowy
drewno, żelazo, mosiądz; 16 x 42 x 7 cm;
Europa Zachodnia, 1 poł. XVIII w;
Lot No.
805
Miniatura - Tadeusz Kościuszko oraz szkło do innej miniatury
- miniatura: gwasz, kość; 10,5 x 8 cm;
- szkło: 8,5 x 6,7 cm;
- szkło: 8,5 x 6,7 cm;
Lot No.
807
Ramka na fotografię
brąz złocony; 22 x 16,2 cm, wymiar światła: 9 x 13 cm;
Japonia, XIX w.
Japonia, XIX w.
Lot No.
809
Para konsolek
drewno, złocenie; 14 x 12,5 x 8,5 cm;
ślad naprawy cokoliku jednej z konsolek;
Lot No.
811
Pojemnik wiszący na korespondencje
drewno, kalka, złocenie; 21 x 17 x 5 cm;
ślady sklejenia;
ślady sklejenia;
HIRMO (pocz. XX w.)
Lot No.813
Miniatura: Portret młodej kobiety
gwasz, kość; 9 x 7 cm (w świetle prostokątnej mosiężnej ramki);
sygn. pośrodku, po prawej: HIRMO?.
Lot No.
817
Zegar ścienny
drewno, mosiądz; wys. 88,5 cm, szer. 40 cm, głęb.18,5 cm;
Niemcy?, I poł. XX w;
Niemcy?, I poł. XX w;
Lot No.
819
Zegar gabinetowy
drewno, okleina ciemny orzech; 18,5 x 33,5 x 7,8 cm;
tarcza cyfry arabskie;
tarcza cyfry arabskie;
Lot No.
821
Trzy lusterka-dobierane
- lustro toaletowe: metal, karton, tafla lustrzana; 24 x 20,5 x 14 cm; lustro okrągłe z uchwytem: żelazo, tafla lustrzana; 29,2 x 12,7 x 8 cm;
Lot No.
829
Rokokowe scenki rodzajowe z pejzażu
42 x 40 cm, w świetle passe-partout 27 x 29 cm;
Francja, 2. poł. XIX w.
Francja, 2. poł. XIX w.