Artysta nieokreślony
Lot No.335
Dwie kobiety
druk artystyczny, papier; 58 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.;
sygn. p. d.;
Emil DARFEN
Lot No.339
Bożek południowych mórz
druk, papier; 94 x 66 cm;
zagniecenie lewego górnego rogu;
Stefan CENTOMIRSKI (ur. 1928)
Lot No.341
Alegoria miłości, 2002
technika mieszana, collage, płótno,
60 x 80 cm;
60 x 80 cm;
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.343
Kompozycja, 1964
technika mieszana, papier, wym. 42 x 29,5 cm; sygn. po środku: "W. Popielarczyk 64" (ołówkiem);
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.345
Maria Anna Karolina de Corday - ilustracja do książki Ludwika Stommy „Kobiet czar …”, 2000
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Tomasz Dominik 2000;
W. NEHREBECKI (1923-1978), A. LEDWIG (1929-2006), L. LOREK (1922-1977)
Lot No.347
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, 1969-1986
folie animacyjne: farby emulsyjne, folia celuloid; 22.5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
praca oprawiona.
praca oprawiona.
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.349
Bez tytułu
blacha, drewno, czarba farba; 34,5 x 43,5 cm;
sygn. i adres na odwrocie: KRYSTYN ZIELIŃSKI / ŁÓDŹ ul. Krzemieniecka 6 a / M.14.64.
Bolesław KSIĄŻEK (1911-1994)
Lot No.351
Bez tytułu
cement, metal, emalia, szkło, krakelura; 30 x 20 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Feliks TOPOLSKI (1907-1989)
Lot No.353
Buddyjscy mnisi I
tempera, papier; 41 x 56,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. piórem;
sygn. p. d. piórem;
Włodzimierz KUNZ (1926 - 2002)
Lot No.355
Morze Środziemne 14
technika własna, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.;
sygn. p. d.;
Zdzisław LACHUR (1920-2001)
Lot No.359
Trzej młodziankowie, 1991
technika własna, karton; 86 x 61,6;
sygn. l. d.: Z. LACHUR 91;
sygn. l. d.: Z. LACHUR 91;
Zdzisław LACHUR (1920-2001)
Lot No.361
Królowa nieba i ziemi, 1991?
technika własna, karton; 90 X 62 cm;
podklejenia (niewielkie) w dwóch miejscach prawego brzegu kartonu i jednego przy dolnej krawędzi.
Marta KOMOSA
Lot No.363
Doktor Żywago III, 2006
sucha igła, akwaforta, papier; 40 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane u dołu.
sygn., dat. i opisane u dołu.
Artysta nieokreślony
Lot No.365
Martwa natura z kwiatami, 1996
olej, papier; 64 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane u dołu;
sygn., dat. i opisane u dołu;
Artysta nieokreślony
Lot No.367
Bez tytułu
kolaż, akryl, papier; 47,5 x 67 cm;
sygn. p. d. nieczytelna;
sygn. p. d. nieczytelna;
Antoni Janusz WOJNAROWSKI (ur. 1946)
Lot No.369
Kompozycja AB. 50/1 nr 90/A, 2008
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
Mieczysław MAJEWSKI (1915-1988)
Lot No.371
Zaginione popiersie
mezzotinta, papier; 35 x 26 cm (odbitka), 51 x 40,5 cm(arkusz);
sygn. ołówkiem l. d.: "ZAGINIONE POPIERSIE",
Lot No.
602
Świecznik
szkło przezroczyste, listra czerwona; 5 x 8,5 x 8,5 cm; ślady użytkowania.
Polska Huta, 4 ćw. XX w.
Polska Huta, 4 ćw. XX w.
MIŚNIA
Lot No.604
Paterka z malowanymi kwiatami
porcelana, farby naszkliwne; 2,5 x 29 x 22,5 cm;
sygn. na spodzie kobaltem: dwa skrzyżowane miecze z kropką;
LUDWIGSBURG
Lot No.606
Patera z malowanymi kwiatami
porcelana, farby naszkliwne; 5 x 29 x 23 cm;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym;
Lot No.
608
Flakon na susz herbaciany
porcelana, kobalt podszkliwny; 11 x 10 x 6 cm;
Holandia?, XVIII/XIX;
Holandia?, XVIII/XIX;
KOPENHAGA
Lot No.610
Talerz z malowanymi kwiatami
porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 4 x 25 x 25 cm;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym: trzy fale;