Lot No.
833
Ikona: Św. Konstantyn i Św. Helena
plater na miedzi, tempera na sklejce; 1,5 x 17,4 x 22 cm;
okład pocz. XX w., ikona dobierana koniec XX w.
Lot No.
835
Lampa gabinetowa
zelektryfikowany świecznik
mosiądz, szkło mleczne matowione; wys. całk. 46 cm.
Lot No.
839
Para świeczników 2-ramiennych
brąz, blacha mosiężna, wytłaczana; wys. 32 cm, szer. 35 cm, średnica podstawy 10,5 cm;
podstawa i część górna z ramionami-robią wrażenie niejednorodnych, połąc
BLESSING
Lot No.847
Zegar gabinetowy o kształcie jajka
metal, tworzywo sztuczne, fosfor; wys. 23 cm;
sygn. na tarczy;
sygn. na tarczy;
BUNDY
Lot No.851
Klarnet w etui
wymiar etui: 27 x 35 x 10,5 cm;
oznaczenie na klarnecie: BUNDY / RESONITE / THE / SELMER COMPANY / U.S.A.
Lot No.
902
Stolik okrągły na wygiętych nogach
drewno; wys. 72 cm, średn. 70 cm; ślady użytkowania;
XX w.
XX w.
Lot No.
908
Stolik potrójny, intarsjowany
drewno, okleina, mosiądz; wymiary stolików: 55 x 54 x 38 cm, 53 x 46,5 x 34 cm, 49 x 30,5 x 39,5 cm; ślady użytkowania.