Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.324
Erotyk, 1989
technika własna, collage, karton; 24 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ryszard Opaliński 14 listopada 1989 r;
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.326
Trzy akty
ołówek, akwarela, karton; 29,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogram wiązany artysty.
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Lot No.328
Rynek w Kazimierzu Dolnym, 1965
olej, płótno; 47 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. ZAKRZEWSKI 1965;
K. WITALSKI (XX w.)
Lot No.330
Kompozycja geometryczna, 1961
olej, płyta; 54,5 x 60 cm;
sygn. l. b.: K. Witalski /1961.
Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Lot No.332
Martwa natura z butelką Chianti
olej, płótno; 92 x 65 cm (w świetle oprawy);
obraz opisany na odwrocie;
obraz opisany na odwrocie;
E. DUKACZEWICZ (XX w.)
Lot No.334
Kazimierz Dolny, Spichlerz, 1975
olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. p. d.: E. DUKACZEWICZ / VII - 75.
Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)
Lot No.338
Sznurowany obraz, 2007
olej, płótno; 65,5 x 80 cm;
na odwrocie napis: Bartłomiej Kownacki 2007 / „Sznurowany / obraz”.
Szczepan SKORUPKA (1905-1997)
Lot No.340
Pejzaż podgórski, 1966
olej, tektura; 48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka - 66.
Andrzej SKARŻYŃSKI
Lot No.342
Pejzaż
olej, płyta; 28,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Skarżyński.
sygn. p. d.: A. Skarżyński.
Aleksander KARIKH (ur. 1941)
Lot No.346
Przeczucie, z cyklu: Uratuj i zbaw, 2002
emalia na miedzi; 50,5 x 52,5 cm;
sygn. p. g.: monogram AK 02;
sygn. p. g.: monogram AK 02;
Bernard BRAUN (ur. 1935)
Lot No.348
Świątynia - z cyklu Świątynie
olej, płótno; 91 x 73 cm;
na krośnie malarskim opis autorski z tytułem;
Mieczysław OLSZEWSKI (ur. 1945)
Lot No.350
Warszawa - Ulica Nowomiejska
olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Olszewski / 78;
sygn. p. d.: Olszewski / 78;
Lot No.
604
6 porcelanowych uchwytów na serwetki z postaciami putt grających na instrumentach muzycznych
porcelana; wys. 7 cm.
Lot No.
606
Donica na kwiaty
fajans, farby naszkliwne, kalka; wys. 15,5 cm, dług. 31 cm, szer. 20 cm;
na spodzie wycisk w masie: 2i.
Lot No.
608
Zestaw fajansowy - DOBIERANY
w składzie: wazon z malowanymi kwiatami; 3 dekoracyjne talerzyki na ścianę z malowanymi kwiatami; popielniczka w kształcie wachlarza z malowaną gałązką jagód;
Lot No.
610
Półmisek na szparagi - MANCER HAND PAINTED
fajans, farby naszkliwne; wys. 3 cm, dług. 26,5 cm, głęb. 17 cm;
oznaczenia na spodzie.
oznaczenia na spodzie.
Lot No.
614
Zestaw porcelany chińskiej - NIEKOMPLETNY
w składzie: 6 filiżanek, 5 miseczek do zupy, 4 łyżeczki;
Lot No.
616
Wazon z rajskim ptakiem - BAVARIA
porcelana, złocenia, nadruk i podmalowywanie farbą naszkliwną po konturze; wys. 26 cm;
oznaczenia na spodzie: zielenią pod koroną alka / Kunst / BAVARIA;
Lot No.
618
Zestaw 16 kieliszków w jednym stylu o różnych wielkościach
szkło przezroczyste; wys. od 19,5 cm do 9,2 cm.
Okres międzywojenny.
Okres międzywojenny.