Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)
Lot No.174
Dworek w Jankowicach, 1946
olej, sklejka; 47 x 50 cm;
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach (ołówkiem).
Jan Marian NOWICKI (1876-1955)
Lot No.176
Zaloty Krakusa
olej, tektura; 33,5 x 49, 5 cm;
sygn. l. d.: Marian Nowicki.
sygn. l. d.: Marian Nowicki.
Szczepan SKORUPKA (1903-1997)
Lot No.178
Radosne popołudnie
olej, sklejka; 35,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;
Malarz nieokreślony, XIX W.
Lot No.180
Portret mężczyzny, 2 połowa XX w.
olej, deska mahoniowa; 32,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczątka.
na odwrocie pieczątka.
Michel Joseph EMANUEL (1887-?)
Lot No.182
Martwa natura z owocami, 1971
olej, płyta; 33,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: Michel;
sygn. l. d.: Michel;
Hans PRÖLS (1888-1969)
Lot No.184
Spacer wśród brzóz
olej, płyta; 30 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pröls;
sygn. p. d.: Pröls;
Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Lot No.186
Para obrazów: Zima w Świdrze
Zima w Świdrze II, 1972; -) Zima z Świdrze VII, 1973;
Wanda ZALEWSKA (?)
Lot No.188
Portret damy z XVIII w., 4 ćwierć XX w.
olej, sklejka; 15 x 10 ( w świetle oprawy);
sygn. p. d. - nieczytelna;
sygn. p. d. - nieczytelna;
Marek BOJARSKI (ur. 1929)
Lot No.190
Bałtyk - Jurata, 1962
olej, płótno; 49,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: Marek Bojarski;
sygn. p. d.: Marek Bojarski;
FRIEDRICH ?
Lot No.192
Posiłek
olej, płótno dublowane; 35,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Friedrich.
sygn. l. d.: Friedrich.
Endre GALLA (1897-1971)
Lot No.194
Martwa natura z porcelaną
olej, płótno; 80 x 61 cm;
sygn. p. d.: Galle Endre.
sygn. p. d.: Galle Endre.
Hieronim SKURPSKI (1914-2006)
Lot No.302
Dziewczyna z turoniem, 1979
piórko, tusz, karton; 34,5 x 20 cm;
sygn. l .d.: Skurp; i pośrodku wzdłuż lewej krawędzi: 31/12/79.
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Lot No.305
Sen I [czarny]
monotypia, papier; 22 x 16 cm na arkuszu 29 x 22.5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: St. Dretler-Flin; l. d. tytuł.
Ewa KIERSKA HOFFMANN (1923-2013)
Lot No.307
W domowej bibliotece, lata 50. XX w.
czarna kredką, karton; 25,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout.
Ronald PARIS (ur. 1933)
Lot No.309
Odyseusz z syrenami, 1977
litografia, karton; 59,5 x 42,3 cm;
odbitka 3 z 15;
odbitka 3 z 15;
Malarz nieokreślony
Lot No.311
Rzeka, 2005
linoryt barwny, karton; 49 x 69 cm (w świetle passe-partout);
z tyłu oprawy opisane.
z tyłu oprawy opisane.
Grzegorz Dobiesław MAZUREK (ur. 1955)
Lot No.313
Wszyscy moi przyjaciele V, 1987
linoryt, karton; 88,5 x 69,5 cm;
sygn. i dat. oł. l. d.: Grzegorz Dobiesław Mazurek / 1987;
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.315
Akty
ołówek, biała tempera, karton; 41 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: monogram wiązany artysty.
Berenika KORECKA (ur. 1984)
Lot No.317
Odpoczynek, 2006
technika graficzna mieszana, papier; 59,5 x 39,5 cm ( w świetle oprawy);
odbitka 11/12;
odbitka 11/12;
Lot No.319
Sześć współoprawnych drzeworytów: Widoki Warszawy
drzeworyt dwubarwny, papier; 48,7 x 48,7 cm ( w świetle wspólnej oprawy);
na odwrocie nalepka informacyjna.
David PATARAIA (ur. 1971)
Lot No.321
Na morzu
pastel, szary papier; 64,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: D. Pataraia.
sygn. p. d.: D. Pataraia.