R. G. & A. W. REEVE - rycina
Lot No.126
Wyścigi Liverpool , 1853
według obrazy G. H. Laporte, grawerowane przez R. G. & A. W. Reeve;
akwaforta kolorowana, karton; 42 x 61 cm (w świetle passe-partout);
Rudi LESSER (1902-1988)
Lot No.128
Para grafik: akty kobiece
podwójny akt kobiecy: sucha igła, trawienie, papier; 53,5 x 38 cm (arkusz);
p. d. oł.: Rudi Lesser;
p. d. oł.: Rudi Lesser;
BARRAU - rycina
Lot No.130
La romance
miedzioryt punktowany barwny, karton; 25 x 19 cm (w świetle passe-partuot);
p. d.: Barrau;
p. d.: Barrau;
R. WOODMAN - rycina
Lot No.132
Polowanie angielskie
R. Woodman - według. Richard Barrett Davis (1782-1854);
miedzioryt kolorowany, karton; 55 x 64 cm (w świetle oprawy).
Charles-Fernand DE CONDAMY (1855-1913) - według
Lot No.134
Polowanie
chromolitografia, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: de Condamy.
sygn. p. d.: de Condamy.
Józef RAPACKI (1871-1929)
Lot No.136
U stóp krzyża
litografia podmalowana akwarelą akwarela, papier; 32 x 43,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. na płycie: Józef Rapocki;
Władysław WALKIEWICZ (1833-1900)
Lot No.138
Tadeusz Kościuszko
według: Tytus MALESZEWSKI (1827-1898)
chromolitografia, papier; 43,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Lot No.144
Zaloty
akwarela, piórko, papier; 28 x 20 cm;
sygn. p .d.: monogram AU.
sygn. p .d.: monogram AU.
Lot No.146
Nowy rok 1963
akwarela, piórko, tusz, karton; 15 x 21 cm;
sygn. i dat. u dołu: monogram AU.
Tadeusz CIEŚLEWSKI - OJCIEC (1870-1956)
Lot No.148
Wąski Dunaj
akwarela, gwasz, karton; 40 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski; na odwrocie napis.
Z. KASZELIŃSKI
Lot No.150
Brama Floriańska zimą
akwarela, papier; 30 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Kaszeliński.
sygn. p. d.: Z. Kaszeliński.
Maurycy BLOND (1899-1974)
Lot No.152
Martwa natura
akwarela, papier; 56 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: M. Blond;
sygn. l. g.: M. Blond;
Albert RIEGER (1834-1905)
Lot No.154
Pejzaż górski z młynem, 1877
olej, płótno;74 x 100 cm;
sygn. p.d. "Alb.t Rieger/pinx".
Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)
Lot No.156
Wspomnienie z Toskanii
olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz;
sygn. l. d.: Pankiewicz;
Walter ROMBERG (1898-?)
Lot No.160
Pejzaż z okolic Marrakeszu
gwasz, papier; 36 x 27 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: WRomberg.
sygn. p. d.: WRomberg.
A. TOLZMANN
Lot No.162
Droga w Alpach, 1925
olej, płótno; 26,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: A.Tolzmann/1925.
sygn. p. d.: A.Tolzmann/1925.
Ludwik DE LAVEAUX (1891-1969)
Lot No.164
Biskra - diuny, 1930
olej, tektura; 36,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1930.
Ignacy STRUBEL (1872-1928)
Lot No.168
Bzy
olej, płótno; 72,5 x 180 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: IStrubel.
sygn. p. d.: IStrubel.
Anton PICK (1840-1902)
Lot No.170
Pejzaż z jeziorem
olej, płótno; 49 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: C. Rieder.
sygn. l. d.: C. Rieder.
Jerzy WOLFF (1902-1985)
Lot No.172
Nieśmiertelniki
technika mieszana, 37 x 28,5 cm; cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Wolff oraz p.d.: Wolff;