Ph. E. HAMBURGER (czynny 1890-1914)
Lot No.813
Wizytownik z aktem kobiecym
brąz; wys. 35 cm, szer. 25 cm;
Niemcy, I poł. XX w.
Niemcy, I poł. XX w.
Aldo Rossi - projekt, wytwórnia: Alessi
Lot No.815
Czajnik w kształcie stożka
stal inox; wys. 22 cm,
średn. podstawy 22 cm;
średn. podstawy 22 cm;
Lot No.
817
Obcinacz do cygar w formie pudla
brąz?; wys. 12 cm, podstawa 17 x 9 cm;
zastrzeżony wzór użytkowy Rzeszy Niemieckiej;
Musterschutz (1891-1954).
Musterschutz (1891-1954).
Lot No.
819
Lampa secesyjna z postacią kobiecą
stop cynowy, brązowiony, blacha miedziana, szkło; wys. 39 cm;
Europa Zach., pocz. XX w.;
Europa Zach., pocz. XX w.;
Lot No.
823
Lustro w złoconej oprawie
rama drewniana złocona z nakładaną dekoracją gipsową,
tafla fazowana; wymiar całości w oprawie: 105 x 76 cm.
Lot No.
825
Drewniany sepet podróżny
intarsje, trzy szufladki, otwierane wieko; 20,5 x 46 x 22 cm;
uszkodzona dolna listwa.
uszkodzona dolna listwa.
Lot No.
829
Elementy żyrandola i wkład do żardiniery
1. Żyrandol z 3 puttami; brąz, mosiądz (?) złocony, marmur, metal; 2 poł. XX w.
2. Wkład do żardiniery; owalny, mosiężny; 12 x 34 x 19 cm.
Lot No.
902
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa
złożony z kanapy, 2 foteli i 6 krzeseł oraz stołu;
Europa Środkowa, ok. 1870-1880.
Lot No.
906
Stolik do gry w stylu mauretańskim
z rozkładanym blatem, całość pokryta intarsjami: orzech, mahoń
i inkrustacjami z kości słoniowej i masy perłowej;