Lot No.
902
Barek w stylu secesji geometrycznej
w formie przeszklonej szafki na kółkach, dębowej; 75 x 66 x 47,4 cm;
pocz. XX w., Europa Środkowa.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
pocz. XX w., Europa Środkowa.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
1 900 zł
Lot No.
908
Szafka manierystyczna
ozdobiona intarsją naklejaną i zwykłą; 95 x 41 x 67 cm; Niemcy Południowe, kon. XVII w.
Szafka prostopadłościenna, zamykana jednoskrzydłowo, z dwoma szufladami
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Lot No.
909
Cztery krzesła w stylu biedermeier
dębowe, fornirowane; 89,4 x 38 x 43 cm;
XIX w., Europa Środkowa.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
XIX w., Europa Środkowa.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
3 500 zł
Lot No.
1901
Para szafek nocnych w stylu art deco
niewielkich, fornirowanych orzechem,
55,8 x 44,7 x 34,5 cm, 20/30. XX w., Polska.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
1 000 zł
Lot No.
1902
Stolik-etażerka neorokokowa
fornirowana palisandrem i różą, intarsjowana w ornamenty roślinne;
82,5 x 47 x 32 cm, 3 ćw. XIX w., Francja (?)
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
5 500 zł
Lot No.
1903
Stolik pomocniczy
machoń, szkło; 69,3 x 72,5 x 51,7 cm;
lata 60. XX w. Polska
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
lata 60. XX w. Polska
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
Lot No.
1905
Szafka neoempirowa
fornirowana mahoniem, ozdobiona intarsjowanymi żyłkami i mosiężnymi okuciami;
79 x 89 x 46 cm; Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Lot No.
1909
Toaletka w stylu biedermeier
mahoniowa; 192 x 116 x 62 cm;
Polska (?). 1 ćw. XIX w., po rekonstrukcji na pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł
estymacja: 13 000 - 17 000 zł
Lot No.
1911
Stolik art déco
z prostokątnym blatem, fornirowany wzorzystym orzechem;
78 x 90 x 70,2 cm, Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Lot No.
1912
Szafka bufetowa art déco
o falistym froncie, fornirowana mahoniem i platanem;
100,2 x 122 x 56,4 cm; Europa, ok. 1935.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
1 600 zł
Lot No.
1913
Stolik art-deco z okrągłym blatem
Sosna, jesion, orzech; wys. 78,5 cm, średnica 69 cm; pólka 57 x 57 cm.
Europa Środkowa, Polska? lata 30. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł