Otto AXER (1906-1983)
Lot No.402
Projekty kostiumów wraz z projektami scenograficznym do: Poemat pedagogiczny 1933-1935, Anton Makarenko
akwarela, tusz, ołówek, papier; format zbliżony do 21,7 x 15,5 cm (proj. kostiumów),
17,5 x 24,5 cm (proj. scenograficzne);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.405
Impresja mikołowska, 1992/3
akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1992/3;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
3 100 zł
Lot No.406
Jest i idzie, 1996
akryl, płótno; 55 x 38,5 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1996;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
3 500 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.410
Bez tytułu - Świeca, 1990
olej, płótno; 55 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: E Rosenstein 1990.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Lot No.413
Portret kobiety
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: … (słabo czytelnie);
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)
Lot No.417
Obraz 9, 1990
olej, płótno; 62,5 x 54 cm;
na odwrocie 3 nalepki w tym drukowana z informacją o pracy: 33. Obraz 9 / Painting 9,
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)
Lot No.419
Kompozycja, 1983
olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 83;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.1402
Erotyk 4
technika własna, płótno; 33 x 24 cm;
sygn. p. d.: MS;
estymacja: 900 - 1 200 zł
sygn. p. d.: MS;
estymacja: 900 - 1 200 zł
Artur TURALSKI [TURAL] (ur. 1949)
Lot No.1404
Strażniczki chroniące królową miłości, 2005
technika własna (akryl, collage, papier), papier; 98 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. g.: ART. TURAL.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. l. g.: ART. TURAL.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Wacław GIBASZEK (ur. 1953)
Lot No.1406
Bez tytułu
olej, płótno; 59,5 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Marian ŁAŃCUCKI (1910-2003)
Lot No.1408
Na spacerze, 1955
olej, płótno; 72,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Łańcucki M. / 55;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Kinga KASPRZYK-CETNAROWICZ (ur. 1944)
Lot No.1410
Akt I, lata 60 XX w.
olej, płótno; 96,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Kinga;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
sygn. p. d.: Kinga;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Lot No.1412
Dwa pokolenia I, l. 70 XX w.
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kinga;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
sygn. p. d.: Kinga;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)
Lot No.1414
Postać, 2001
olej, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI 2001 / "POSTAĆ" / OLEJ PŁÓTNO.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Franciszek KMITA (1926-2013)
Lot No.1416
Londyn
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kmita;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Kmita;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Lot No.1418
Erem na skale III, z cyklu: Meteory, 2007
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: SZR;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
sygn. p. d.: SZR;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Marta KREMER (ur. 1941)
Lot No.1420
Kobieta - łódź, 1998
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marta Kremer 1998;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Teodor ZAWADZKI (1928- ?)
Lot No.1422
Bez tytułu, 1988
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: TZawadzki 88.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Teodor ZAWADZKI (1928- ?)
Lot No.1424
Bez tytułu, z cyklu: Blizny, 1989
olej, płótno; 97 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: TZawadzki 89.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
estymacja: 7 500 - 10 000 zł