Lot No.
1822
Pierścionek z diamentem
diament w starym szlifie brylantowym
o masie ok. 0.65ct (VS/F),
złoto pr. 585, masa całkowita 1.970 g
o masie ok. 0.65ct (VS/F),
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
902
Stolik art deco
sosna, fornir - orzech, karpa orzechowa;
56,5 x 86 x 86 cm.
Polska, lata 30. XX w.
56,5 x 86 x 86 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
904
Barek modernistyczny
orzech; 65,5 x 79,5 x 46 cm.
Europa Środkowa, lata 30. - 40. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
906
Szafka biedermeierowska
mahoń; 73 x śr. 39,7 cm.
Polska (?), 1 ćw. XIX w.
Polska (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
909
Para foteli klasycystycznych
orzech; 93,5 x 60 x 58 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
910
Stół neorokokowy
konstrukcja - dębina, fornir - palisander;
73 x 155 x 99 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy, 3 ćw. XIX w.
73 x 155 x 99 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 300 zł
Lot No.
911
Kanapa rokokowa
sosna; 112,5 x 236 x 78 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w. i XIX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
913
Komoda rokokowa
sosna, fornir - orzech, intarsje - orzech,
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. poł. XVIII w.
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
15 000 zł