Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Lot No.1130
Motyw z małego miasteczka, ok. 1945-1950
olej, sklejka; 51,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Wilhelm Hans BRAUN (1873-1938)
Lot No.1132
Mimi
olej, deska; 26 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: W.H. BRAUN.
sygn. l. d.: W.H. BRAUN.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Antoni SZYDŁOWSKI (1895-?)
Lot No.1134
Pejzaż
olej, tektura, 40 x 68 cm;
sygn. l. d.: Ant. Szydłowski 22 r.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.
Lot No.1136
Portret kobiety
olej, płótno dublowane,
83,5 x 65,5 cm;
83,5 x 65,5 cm;
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Karol HUKAN (1888-1958)
Lot No.207
Popiersie mężczyzny, lata 30. XX w.
brąz, wys. ok. 55 cm;
sygn.: Karol Hukan / Kraków
sygn.: Karol Hukan / Kraków
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Lot No.
209
Koń
żeliwo patynowane, 40 x 47 x 15 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
210
Siewca
brąz polichromowany, podstawa drewniana, wys. 38 cm;
Europa Zachodnia, Wiedeń?, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
2 200 zł
Józef GABOWICZ (1882-1939)
Lot No.211
Natura
brąz, kamienna podstawa; 11 x 33 x 16 cm (wymiar rzeźby);
sygn.: J. Gabowicz oraz BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Cena wywoławcza.
20 000 zł
19 000 zł
Rudolf KAESBACH (1873-1955)
Lot No.212
Ujeżdżacz
brąz patynowany, czarna kamienna podstawa;
wym. rzeźby: 26 x 24 x 11 cm;
sygn. na krawędzi: R. KAESBACH.
wym. rzeźby: 26 x 24 x 11 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
213
Dionizos
brąz; postument kamienny; wys. całkowita 30,5 cm;
Europa Zachodnia, XIX w.
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 100 zł
Simon Louis BOIZOT (1743-1809)- według
Lot No.214
Kupidyn
brąz; wys. 64 cm; sygn. na podstawie: BOIZOT
odlew XX w.
odlew XX w.
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Lot No.
1202
Plakieta owalna z Madonną
brąz patynowany, wys. 30,5 cm, szer. 23 cm.
Francja, 1 poł. XX w.
Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Witold BIELIŃSKI (1879-1944)
Lot No.1204
Popiersie Marszałka Józefa Piłsudskiego
brąz, odlew cyzelowany; marmur;
wymiary popiersia 15,5 x 14 x 8,5 cm;
Polska, lata 20-30. XX w.
Polska, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 600 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK
Lot No.301
Praca wyzwala - tryptyk, 1985
fotografia czarno-biała, brom, papier; 24,5 x 18 cm (wymiar każdej z trzech kompozycji);
na odwrocie opis ołówkiem: JERZY TRUSZKOWSKI / "WORK MAKES FREE // PR
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 300 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Lot No.303
Ślepy żebrak spod kościoła św. Marka w Krakowie, 1968
collage, węgiel, papier; 31,6 x 22,7 cm;
sygn. p. d.: A. Mitka 68 (ołowek); tytuł u dołu pod pracą: Ślepy żebrak z pod kościoła św. Marka w Krakowie (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
305
Zestaw 5 plakatów
Jeszcze słychać śpier i rżenie koni, 1971; Lato z kowbojem, 1977; Wilczym śladem, 1978; Rykoszet Gilbert Cates, 1989; XIII Międzynarodowe Biennale Plakatu
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.307
Płatki śniegu na rozstaju dróg, 2000
tusz, papier czerwony; 27,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Rosenstein; dat. l. d.: I/ 2000
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.309
Idylla, 1964
ołówek, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: SSZ64
sygn. p. d.: SSZ64
Cena wywoławcza.
4 400 zł
3 500 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.311
Kobiety na targu, 1937
ołówek, papier; 21 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Podsadecki / 937
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.1301
Szkoła przedmiotów, 2008
grafika, papier; 49,5 x 69 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: Szkoła przedmiotów, E/A Tarasin 08
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.401
Radość, 1962
tusz, akwarela, papier; 28,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 1962 r. / E Rosenstein
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł