Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.422
Martwa natura z pomarańczami
olej, płótno; 74 x 100,5 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.423
Akt leżący, 1953
olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI; datowany p. d.: 1953.-
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 700 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Lot No.424
Dziecięce zabawy z konikiem, 1995
olej, płótno; 101 x 81 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.426
Zwątpienie Chopina - Opus 2016 - "Rzeczpospolita", 2016
akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opis u dołu: Zwątpienie Chopina opus 2016 "Rzeczpospolita" Zdzisław Otello Horodecki 2016;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Witold POPIEL (ur. 1977)
Lot No.428
Utu i Manna, 2015
olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel;
sygn. p. d.: Popiel;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Ryszard RAJSKI (1926-2016)
Lot No.1402
Nokturn, 1959
gwasz, papier; 11,5 x 17 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: R Rajski / Zakopane 59
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)
Lot No.1404
2014 VIIA, 2014
technika własna, 110 x 40 cm;
sygn. po lewej na dole: LTS'14 VIIB L. Tadeusz Serafin
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.1406
Wędzarnia ryb
ołówek, akwarela, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JModzelewski
sygn. p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza.
650 zł
Jacek MARKUNAS (ur. 1952)
Lot No.1408
Akt, 2003
pastel, papier; 41 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: MARKUNAS 2003
Cena wywoławcza.
700 zł
Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.1410
Komp. figuralna - 7 JUNI 2010. ELTMANN
tusz, tempera, papier; 31,9 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ryszard Opaliński / 7. Juni 2010 Eltmann.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Władysław KLIMKIEWICZ
Lot No.1412
Jagnięcy Szczyt z doliną, 1957
olej, tektura; 68 x 53 cm;
sygn., data i tytuł l. d.: Klimkiewicz Wł. 1957. / Jagnięcy
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.1414
Nadzieja
olej, płótno; 56 x 36 cm;
sygn. na górnym krzyżu: allan 80
Cena wywoławcza.
950 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.1416
Bez tytułu (76), 1990
akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '90
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.1418
Brodnica, 2015
olej, płótno; 30 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Kajetan KOSIŃSKI
Lot No.1501
Postacie
plakieta - gips patynowany; 47,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: iKos
sygn. p. d.: iKos
Cena wywoławcza.
900 zł
Artysta nieokreślony(XX w.)
Lot No.1503
Akty w pejzażu
plakieta - mosiądz; 32 x 45,3 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: nieczytelnie
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
601
Patera okrągła
szkło uranowe, opalizujące, trawione,
o żółtawej barwie na krawędzi, średn.: 29,5 cm
Czechy?, pocz. XX w.
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
603
Wazonik
Francja, Nancy, firma Daum, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Lot No.
604
Wazonik
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Lot No.
605
Talerz dekoracyjny z bukietem kwiatów polnych
porcelana, farby naszkliwne, ślady złoceń;
średnica 28,3 cm.
Miśnia, ok. poł. XIX w.
średnica 28,3 cm.
Miśnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
607
Para talerzy serwisowych z dekoracją kwiatową
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Berlin , Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
XIX/XX w.
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
609
Trzy tańczące dziewczynki - Maientanz (Taniec majowy)
Niemcy, Selb, Fabryka Porcelany Lorenz
Hutschenreuther, model Karla Tuttera (1883-1961)
nr 1624, okres powojenny - lata 1946-1948.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
611
Cietrzew
Niemcy, Volkstedt, Porzellanfabrik Kar Ens (zał.1898),
okres międzywojenny?
okres międzywojenny?
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
613
Para wazonów z gałązkami kwiatowymi
Niemcy, Bonn, Steingutfabrik und Kunsttopferei
Franz Anton Mehlem; oferowane wazony z lat
ok. 1880-1896
ok. 1880-1896
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
614
Talerz - patera w oprawie metalowej, z popiersiem Marii Antoniny (?)
Francja, Sevres (porcelana), 1857,
miniatura i oprawa mosiężna - wykonane
poza wytwórnią
poza wytwórnią
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 000 zł
Lot No.
615
Para kandelabrów czteroświecowych, z postaciami alegorycznymi
wys. 47-47,5 cm;
Miśnia, ok. 1850-1860
wys. 47-47,5 cm;
Miśnia, ok. 1850-1860
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Lot No.
616
Żardiniera neorenesansowa
Włochy, Neapol, Gaetano Battaglia,
Raffaele Mosca e C., 1850-1855
Cena wywoławcza.
3 000 zł
4 000 zł
Lot No.
617
Wazon z egzotycznymi ptakami
Austria (Czechy), Turn (Teplitz), Imperial Ampora,
K. K. Privat Keramische Werke Riessner,
Stelmacher und Kessel (zał. 1892), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł